ESG

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
I SERWIS POSPRZEDAŻOWY

ESG (Environmental, Social, Governance) to jeden z terminów, który powinien znać każdy przedsiębiorca, który planuje dalsze działanie na rynku. Determinuje on zwiększenie świadomości inwestorów w zakresie wpływu ich przedsięwzięcia na otoczenie a także konkurencyjności ich przedsięwzięcia w kontekście działania ich biznesu w otoczeniu rynkowym przykładającym szczególną uwagę do odpowiedzialnego wpływu na środowisko.

ESG to spojrzenie na zarządzanie w aspektach środowiskowych, społecznych i korporacyjnych.

Wpływa ono na reputację i stabilność danej spółki oraz zdolność do generowania zysków w dłuższej perspektywie czasu. Nie bez powodu, z roku na rok coraz więcej firm i instytucji finansowych uwzględnia założenia ESG w swoich inwestycjach i decyzjach biznesowych.

Raportowanie ESG to nie tylko standard, ale przede wszystkim nieuchronnie zbliżający się obowiązek dla przedsiębiorstw. Zgodnie z projektem dyrektywy CSRD ogłoszonym przez Komisję Europejską, pierwsze firmy zobowiązane będą do wdrożenia ESG już w tym roku.

Dlaczego ESG jest ważne:

W ramach oferty ESG

Proponujemy BEZPŁATNE spotkanie – audyt w sprawie analizy sytuacji waszego przedsiębiorstwa w stosunku do wszelkich zmian prawnych i regulacyjnych w sektorze elektroenergetycznym.

Swoja analizę ukierunkujemy w trakcie tzw.: „warsztatów” mających na celu określenie nie tylko wpływu unijnych regulacji ale obecnych możliwości w zakresie niwelowania kosztów usługi dystrybucji czy dodatkowych opłat z nią związanych.
Nasze działanie ma dać możliwość ustalenia właściwych norm w ramach wdrożeń ESG i różnych stopni zieloności waszej firmy.

Maksymalny termin wdrożenia standardów ESG jest do 2027r. a minimalny czas na wdrożenie standardów (zaczynąjac od dziś) to 4-5 lat.

Reasumując:
Jesteśmy w stanie obsłużyć kompleksowo każdą dużą firmę w temacie (ESG) łącznie ze śledzeniem śladu węglowego.

Dodatkowo, oczywiście w naszej ofercie mamy wszystkie pozostałe produkty OZE m.in. jak fotowoltaika, magazyny energii, farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, sprzedaż energii + bilansowanie 1:1 oraz pozostałe produkt OZE.

Nie bądź zależny od warunków rynku – stwórz własne warunki niezależności

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Kontakt

ul. Sułkowicka 2/4 lok. 40
00-746 Warszawa
tel.: +48 883 335 217
email: kontakt@cardinall.pl

Cardinall Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-746), przy ulicy Sułkowicka 2/4 lok.40, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0001065456, NIP: 5214041826, kapitał zakładowy 100.000 PLN