Franczyza

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
I SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Franczyza to gotowa koncepcja biznesowa oraz skalowalny, powtarzalny a przede wszystkim PRZETESTOWANY i DOCHODOWY model biznesowy. Model franczyzowy jest w Polsce i na świecie stosowany m.in. przez wiele znanych sklepów, sieci fast food i stacji benzynowych.

O sukcesie franczyzobiorcy decyduje wybranie franczyzodawcy, który oferuje dobry model biznesowy i co bardzo istotne jego marka jest uznawana na rynku.

Uznana marka partnera to pewniejsza droga do sukcesu

Kiedy przedsiębiorcy szukają pomysłu na rozszerzenie działalności i zwiększenie swoich dochodów przy zminimalizowaniu kosztów CARDINALL proponuje:

Franczyzobiorca zapewnia:

  • Lokal ok 30m2 – w widocznym miejscu – z witryna/oknami – najlepiej na parterze – lub w centrum handlowym, markecie budowlanym itd…
  • Pracownik
  • Czynsz
  • Meble /włg. Własnego uznania/ – 1x biurko, 2x krzesła dla klientów, + 1x krzesło dla Doradcy Energetycznego

Atuty oferty Cardinall:

Umożliwiamy naszym Partnerom Franczyzowym współpracę tzw. „All IN ONE” – z możliwością kompleksowej obsługi: (kredyty B2C/B2B, leasing B2C/B2B, dotacje EU + towar, gwarancja, ubezpieczenie, montaż, obrót energią + bilansowanie 1:1), co znacząco podnosi standard i zyskowność biznesu.

Dostęp do unikatowej w skali rynku formy finansowania przedsięwzięć leasingiem konsumenckim dla klienta indywidualnego B2C /20 lat/ – (dla tych, którzy z uwagi na brak środków lub zdolności kredytowej nie zrealizowali planów budowy instalacji są rzesze) oraz leasing dla firm B2B (do 8 lat).

Dostęp do obrotu energią (masa marży 30-40%), w tym bilansowania 1:1 produkcji instalacji fotowoltaicznych aktualnie sprzedawanych i tych istniejących bez względu na to jaka firma wykonała instalację. To ogromna przewaga rynkowa i znaczące korzyści finansowe naszych klientów – firm.

Dostęp do do najnowocześniejszych Systemów CRM

Kapitał i obroty Grupa Polsat Plus (ponad 200 spółek w grupie – obroty ponad 13 MLD), której jesteśmy kluczowym Partnerem.

To co ważne oferta Cardinall/eSoleo przy wysokiej jakości posiada racjonalne ceny przy dobrym odbiorze rynku produktów i skali działalności.
Dla przykładu za nami budowa instalacji fotowoltaicznych na ten moment w ponad 700 sklepach Dino oraz 300 Biedronkach.

Działającą, pokazową Placówkę można zobaczyć w Łodzi ul. Brzezińska 57.
Nie bądź zależny od warunków rynku – stwórz własne warunki niezależności

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Kontakt

ul. Sułkowicka 2/4 lok. 40
00-746 Warszawa
tel.: +48 883 335 217
email: kontakt@cardinall.pl

Cardinall Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-746), przy ulicy Sułkowicka 2/4 lok.40, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0001065456, NIP: 5214041826, kapitał zakładowy 100.000 PLN